Kullanım Koşulları

Genel Bilgi

Sunucuda bulunan ve sitede yayınlanan makaleler, makalelere ait fotoğraf, açıklama ve videolar da dahil olmak üzere yazılı ve görsel bütün içerikler/meteryaller telif hakları ve ticari marka kanunları gereğince korunmaktadır. Sitede bulunan hiçbir içerik kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir yerde paylaşılamaz. Telif hakları saklı kalmak kaydıyla kişisel ve ticari olmayan kullanımlarınızda site editörlerine/yöneticilerine bilgi vererek içerikler kullanılabilir. Sitede bulunan içerikler/materyaller, yerel ve uluslararası telih haklarının ilgili kanun ve yönetmeliklerine aykırı kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Veri Güvenliği

Sitenin ve ziyaretçilerinin güvenliği açısından kullanılan her türlü yöntem gezigo.net tarafından hazırlanmaktadır.

KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK HAKLARI

A) Genel

Sitede bulunan içeriğin hepsi gezigo.net’e aittir ve gezigo.net tarafından işletilmektedir. Sitenin kodları ve içeriği hiçbir şekilde değiştirilemez.

B) Telif

Ziyaretçiler, sitede bulunan bilglierin hiçbirini ticari amaçla kullanamazlar ancak kişisel birikimleri adına kullanmaları uygundur.

C) Kullanıcı Sorumluluğu

gezigo.net’e gönderdiğiniz yorumlar, resimler, makaleler ya da deneyimlediğiniz anılar için gezigo.net telif hakkı ödemez. Gönderdiğiniz her içerik (dosya,yazı,resim,video) gezigo.net tarafından kopyalanabilir, lisanslanabilir, ticari amaçla kullanılabilir,  kamu yararına kurumlarla paylaşılabilir ve hiçbir kısıtlama olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılabilir.

Bu bağlamda telif hakkı, ticari marka, patent kanunu ve servis markası da dahil olmak üzere, bütün mülkiyet haklarını kullanma hakkını gezigo.net açıkça belirtir.

D) Üçüncü Kişilere Ait İçerik

gezigo.net’in editörleri tarafından farklı sitelerden alınan bilgiler paylaşılmaz, bu tür içeriklerin paylaşılması durumunda editörün kendi sorumluluğundadır. Her ne kadar gezigo.net en üst düzeyde güvenlik tedbirlerini almış da olsa, sistemin hatasız olacağının, sitenin virüslerden veya zararlı yazılımlardan arınmış olacağının garantisini veremez. Sitede bulunan bilgilerin bazıları farklı kaynaklardan yararlanılarak hazırlanır, bu kaynaklarda oluşan yanlışlıkların gezigo.net’te yer alması, bu içeriğin doğruluğunu kanıtlamaz. Bundan dolayı, üçüncü taraf web sitesinde yer alan fikir ve bilgi konusunda gezigo.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Bu hizmeti kullanarak siz, gerekli bakım, düzeltme ve tamirat masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız.

E) Sorumluluğun Sınırlanması

İhmal de dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlanmamak üzere, hiçbir koşulda, gezigo.net’e yada ilişkili diğer firmalar; gezigo.net materyallerinin kullanımından ya da kullanılamamasından kaynaklanabilecek doğrudan, dolaylı, rastlantısal, özel ya da sonuçların yol açabileceği hiçbir zarardan sorumlu değildir.